Wózek spawalniczy Polgaz III TIG
  • Wózek spawalniczy Polgaz III TIG
  • Wózek spawalniczy Polgaz III TIG

Wózek spawalniczy Polgaz III TIG

870,00 zł
Netto

POLGAZ III TIG  T-133/8

Ilość

  • Wysoka jakość produktu Wysoka jakość produktu
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Możliwość zwrotu do 14 dni Możliwość zwrotu do 14 dni

Kompaktowy i uniwersalny wózek do przewozu jednej butli z gazami technicznymi o średnicy do 230 mm i wysokości nie przekraczającej 1700 mm, wyposażony w półkę umożliwiająca przewożenie aparatury spawalniczej zarówno w hali produkcyjnej jak i na otwartej przestrzeni.

Wózki spawalnicze serii Polgaz znajdują zastosowanie szczególności w firmach produkcyjnych oraz małych warsztatach.

Solidna stalowa konstrukcja wózka gwarantuje jego wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania a wyposażenie w koła pneumatyczne (pompowane) o średnicy 300 mm gwarantuje większy komfort pracy na nierównych powierzchniach oraz małych pomieszczeniach.

Platforma transportowa jest dostosowana do kształtu przewożonych butli, dodatkowe zabezpieczenie łańcuszkami gwarantuje bezpieczne ich przewożenie.

Dzięki zastosowanym łożyskom wałeczkowym wózek jest tańszy niż w wersji na łożyskach kulkowych, bez pogorszenia warunków pracy oraz czasu użytkowania (na indywidulane zamówienie istnieje możliwość zamówienia wózka na łożyskach kulkowych- warunki cenowe oraz termin realizacji po ustaleniu z naszym działem handlowym).

Nasze wózki wyposażone są w uchwyty z tworzywa sztucznego.

Konstrukcja wózka malowana proszkowo gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne i pozwala na jego użytkowanie przez wiele lat.

Standardowo nasze produkty malowane są w kolorze niebieskim RAL 5010

Parametry techniczne wózka transportowego Polgaz:

Symbol: T-133/8

Długość: 650 mm

Szerokość: 615 mm

Wysokość: 1270 mm

Koła: 4.00 x 4 (pneumatyczne, średnica 300 mm)

Waga: 19 kg

Gwarancja 24 miesiące

Produkt w 100% polski

Cały proces produkcji wózka, łącznie z produkcją dętek, opon oraz felg, odbywa się w naszym zakładzie co jest gwarancją najwyższej jakości!!!

Jako że jesteśmy producentem dętek, opon oraz całych kół możecie je Państwo nabyć w naszym sklepie w zakładce opony, dętki, koła, zestawy jezdne i samodzielnie wymienić zużyty bądź uszkodzony element bez konieczności zakupu całego wózka

Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji bądź porady zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod nr 56 6788 681

133/8
112 Przedmioty

Opis

Wysokość
1270 mm
Szerokość
615 mm
Waga
19 kg
Długość
650 mm
Typ koła
4.00x4
Kolor
Niebieski RAL 5010

Produkty powiązane

(Ilość produktów w tej samej kategorii: 12 )