Wózki transportowe dwukołowe

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Wózki transportowe dwukołowe

Chcąc nieustannie rozwijać jakość pracy na terenie swojej hali lub danego magazynu, należy odpowiednio zadbać o proces logistyki. Jednym z jej elementów z pewnością jest sprawny, wygodny transport różnego rodzaju elementów z jednego końca przedsiębiorstwa na drugi - nierzadko dotyczący różnych pięter. W tym celu przydatne mogą okazać się wózki transportowe dwukołowe. W tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę tego typu wózków. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi pozycjami.

Dwukołowe wózki do szybkiego transportu

Największą zaletą taczkowych wózków dwukołowych dostępnych w naszej ofercie jest to, iż umożliwiają one szybki i wygodny transport materiałów różnego typu. Ich konstrukcja pozwala na załadunek m.in. kartonów, worków czy nawet urządzeń AGD o ponadprzeciętnych gabarytach. Wszystkie dwukołowe wózki transportowe mają wygodne uchwyty oraz solidne koła z wysokiej jakości oponami, dzięki którym transport jest możliwy nie tylko na delikatnie nierównych powierzchniach, ale nawet schodach. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż wszystkie elementy naszych wózków dwukołowych taczkowych zostały zaprojektowane oraz wykonane w naszym zakładzie. Dzięki temu mamy całkowitą kontrolę nad ich produkcją, a także pewność, że do Państwa rąk trafi sprzęt transportowy najwyższej jakości.

Szeroka oferta wózków transportowych wysokiej jakości

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór transportowych wózków dwukołowych. Sprzęt dostępny w ramach serii Aloś ma bardzo dobre parametry, dzięki którym transport nawet na spore odległości jest w pełni komfortowy. Oferujemy wózki różnej wielkości - wysokość najmniejszych modeli wynosi 1100 mm, natomiast najwyższych - 1300 mm. W naszym sklepie znajdą Państwo wózki szerokie na 570 i 660 mm. Parametrem, na który warto zwrócić uwagę, jest nośność. Modele posiadające najlepsze predyspozycje udźwigowe poradzą sobie nawet z 250 kg obciążenia. Dzięki temu można z ich pomocą przewozić także ciężkie elementy o dużych rozmiarach. Dodatkowo każdy wózek transportowy dostępny w tym dziale został zabezpieczony przed korozją, a jego uchwyty posiadają funkcję ochrony dłoni. Informujemy, że w naszym zakładzie prowadzona jest także sprzedaż poszczególnych elementów do wszystkich modeli wózków. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących ich sprzedaży lub informacji na temat prezentowanych modeli wózków - prosimy o kontakt.