Wózki transportowe składane

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Wózki transportowe składane

W Agromechu specjalizujemy się w produkcji sprzętu oraz narzędzi z branży transportu, a także techniki magazynowej, oferując wysokiej jakości produkty niezbędne w zakładach produkcyjnych, przedsiębiorstwach usług komunalnych oraz usług rolniczych, magazynach, hurtowniach, sklepach, gospodarstwach rolniczych. W tej kategorii znajdą Państwo wózki transportowe naszej produkcji o dużej wytrzymałości i różnym zastosowaniu, jak chociażby wózek dwukołowy taczkowy Aloś VI czy czterokołowy, poręczny wózek transportowy Romek VI.

Do czego przeznaczone są wózki transportowe?

Wózki transportowe jak sama nazwa wskazuje służą do przewozu ładunków o różnym przeznaczeniu – najczęściej są to paczki, zgrzewki, worki, artykuły chemiczne. Są niezwykle funkcjonalne, a dzięki dużej uniwersalności nadają się do transportu ładunków o małych i średnich gabarytach zarówno w dużych przedsiębiorstwach, na halach produkcyjnych czy w hurtowniach, jak i w małych oraz średnich firmach, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych. Model Romek VI pozwala przewozić materiały o wadze do 120 kg. Na uwagę w jego przypadku zasługuje m.in. wodoodporna, antypoślizgowa sklejka, a także mocna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali. Aloś to propozycja wózka transportowego, dzięki któremu przewieziemy towar na większe odległości. Mowa tu np. o paczkach, kartonach czy też workach. Aloś został wyposażony również w koła pneumatyczne (pompowane), co zwiększa komfort pracy na nierównych powierzchniach. Wózki widoczne w naszej ofercie są rozwiązaniami na wiele lat - wszystko dzięki zastosowaniu odpowiedniego zabezpieczenia antykorozyjnego i proszkowemu malowaniu.

Zalety wózków transportowych składanych

Ze składanymi wózkami transportowymi wiążą się liczne zalety. Są one przede wszystkim kompaktowych rozmiarów, niewiele ważą i co najważniejsze – można je bardzo łatwo złożyć w celu przechowywania na niewielkich przestrzeniach. Działają podobnie do wózków ręcznych, jednak przewozi się na nich znacznie mniejsze towary niż na wózkach ręcznych paletowych. Wózki transportowe składane pozwalają na znaczne oszczędności miejsca do przechowywania sprzętu, utrzymanie komfortu pracy ze względu na kompaktowy rozmiar i możliwość przenoszenia.