SKR "Agromech" w Łubiance produkuje szeroką gamę seryjnych produktów typu: ręczne wózki gospodarcze i magazynowe, przyczepy magazynowe do transportu wewnętrznego, pomosty magazynowe przejezdne, małogabarytowe ogumienie, małogabarytowe koła i zestawy jezdne, pojemniki na odpady oraz różnego rodzaju wyposażenie magazynowe.  Produkujemy również wyroby wg indywidualnych projektów dostosowanych do wymagań klientów. Świadczymy szeroki zakres usług produkcyjnych. Poniżej możecie się Państwo zapoznać z regułami składania zamówień oraz zasadami sprzedaży hurtowej  lub sprzedaży detalicznej naszej produkcji.

Składanie zamówień

Zamówienia można składać w formie pisemnej korzystając z tradycyjnej komunikacji listowej, jak i elektronicznymi środkami łączności: faks, e-mail. W celu uproszczenia procesu tworzenia zamówienia przygotowaliśmy dla Państwa wzór formularza zamówienia.

Formularz zamówienia w formacie MS Word *.doc do pobrania

Prosimy, aby nazwy naszych produktów wpisywać zgodnie z nazewnictwem oraz symbolem katalogowym. W zamówieniach prosimy także podawać dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za złożenie zamówienia. Dzięki temu w przypadku niejasności w treści zamówienia będziemy mogli szybko je wyjaśnić.

Cena produktów i usług produkcyjnych jest ustalana indywidualnie i uzależniona od pracochłonności, rozmiarów i wielkości zamówienia.

Nasze produkty dostarczamy spedycją do każdego miejsca w kraju. Koszt wysyłki uzależniony jest od wielkości zamówienia. Nasze produkty są pakowane w sposób uniemożliwiający ich uszkodzenie w trakcie transportu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kalkulacji kosztu transportu, prosimy o przesłanie informacji na temat wielkości ewentualnego zamówienia i miejsca dostawy na adres e-mail  handel@agromech.com.pl

Zasady sprzedaży hurtowej

 1. Zakupów w cenach hurtowych, dla celów dalszej odsprzedaży, dokonywać mogą: osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, firmy, przedsiębiorstwa.
 2. Warunkiem uzyskania cen hurtowych jest przesłanie lub dostarczenie dokumentów firmy: nadanie NIP, REGON, KRS lub zaświadczenie o prowadzeniu działalności. Cennik hurtowy udostępniamy po przesłaniu zapytania zawierającego dane firmy oraz dane kontaktowe i ww. dokumenty.
 3. Zamówienia hurtowe przyjmowane są faksem lub e-mailem w przypadku zakupów gotówkowych również telefonicznie.
 4. Wszelkie pytania dotyczące sprzedaży hurtowej prosimy kierować na adres e-mail: handel@agromech.com.pl lub telefonicznie  (56) 678 86 81
 5. Zamówiony towar można odebrać własnym transportem lub jest dostarczany do siedziby zamawiającego naszym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej (wg taryfikatora firmy kurierskiej).
 6. Koszty wysyłki towaru uzależnione są od wartości wystawionej faktury:
  - do 3500 zł netto - na koszt zamawiającego,
  - od 3500 zł netto - dostawa do zamawiającego na nasz koszt.
 7. Do każdej przesyłki dostarczamy potwierdzenie kupna w formie faktury VAT.

Rozpoczęcie współpracy

Pierwsze trzy transakcje są dokonywane za gotówkę (płatność za pobraniem) lub przelewem w formie przedpłaty. Przedpłata - po przesłaniu zamówienia wystawiamy fakturę Pro Forma i wysyłamy ją na podany adres lub numer faxu. Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu należności na nasz rachunek bankowy. Następne transakcje są realizowane z odroczeniem terminu płatności od 7 do 30 dni.

Zasady sprzedaży detalicznej

 1. Zakupów w cenach detalicznych mogą dokonywać: osoby fizyczne, osoby prowadzące działalność gospodarczą, firmy.
 2. Zamówienia detaliczne przyjmowane są faksem lub e-mailem w przypadku zakupów gotówkowych również telefonicznie.
 3. Wszelkie pytania dotyczące sprzedaży detalicznej prosimy kierować na adres e-mail:  handel@agromech.com.pl lub telefonicznie  (56) 678 86 81
 4. Zamówiony towar można odebrać własnym transportem lub jest dostarczany do siedziby zamawiającego naszym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej (wg taryfikatora firmy kurierskiej).
 5. Koszty wysyłki towaru uzależnione są od wartości wystawionej faktury
 6. Do każdej przesyłki dostarczamy potwierdzenie kupna w formie faktury VAT.


Realizacja zamówień

Zamówienia realizowane są w następującym układzie:

 • towary znajdujące się na stanie magazynowym zamówione do godz. 14-tej wysyłane są tego samego dnia, zamówione po godz. 14-tej dnia następnego
 • zamówienia na towary nie będące na stanie magazynowym realizowane są wg indywidualnych uzgodnień z zamawiającym na podstawie informacji otrzymanych od Dostawców.

Płatność przelewem

Odroczenia terminu płatności możliwe jest wyłącznie po przesłaniu pisemnego zamówienia faxem lub e-mailem. Płatności w naszej firmie są monitorowane i w przypadku zalegania następne zamówienia realizowane są dopiero po uregulowaniu należności (w przypadku jednej płatności). W przypadku zalegania powyżej 14 dni lub jeżeli zaległości dotyczą kilku płatności następne zamówienia realizowane są wyłącznie za gotówkę lub przelewem przedpłatą po uregulowaniu wszystkich poprzednich zaległości.

Warunki gwarancji

W przypadku zakupu okres gwarancji na oferowane towary wynosi 24 lub 12 miesięcy. W celu realizacji naprawy gwarancyjnej urządzenia prosimy wysyłać wyłącznie firmą kurierską na nasz adres.

Podstawą do realizacji reklamacji jest dowód zakupu (faktura lub paragon) oraz karta gwarancyjna.

AGROMECH - producent wózków platformowych, wózki gospodarcze, przyczepy i pomosty magazynowe.