Wózki gospodarcze

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Wózki gospodarcze

Wózki gospodarcze to popularna kategoria wózków przeznaczonych do prac na otwartej przestrzeni gdzie bardzo często wykorzystywane są przy pracach porządkowych. Dzięki zastosowaniu kół pneumatycznych o średnicy 300 mm doskonale sprawdzają się na wszystkich rodzajach powierzchni. Nasze wózki bardzo często ułatwiają prace w ogrodzie, sadzie, parku, ale również w specjalistycznych gospodarstwach ogrodniczych, rolnych czy szkółkarskich. Przy wyborze środka transportu to tego typu prac warto zauważyć że nasze wózki gospodarcze zbudowane zostały w oparciu o solidną konstrukcję z zamontowanymi dwoma kołami, co w porównaniu ze zwykłą taczką okazuje się być bardzo istotną kwestią jeśli chodzi o komfort pracy oraz obciążenie pracownika. Dopuszczalne obciążenie naszych wózków gospodarczych wynosi 150 kg.

Wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność

Trzeba zaznaczyć, że prezentowane wyposażenie jezdne odznacza się pełną niezawodnością. Klasa wykonania opisywanego wózka jest między innymi wynikiem wytwarzania wszystkich podzespołów w jednym miejscu. To Agromech zajmuje się produkcją opon dętek oraz całych zestawów jezdnych, które następnie montowane są w kompletny i funkcjonalny produkt. Można nim przewieźć materiały sypkie oraz te w różnych opakowaniach. Co ważne, będzie to zdecydowanie mniej obciążające ze względu na ładowność wózka. Jest on także odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne z uwagi na nieskomplikowaną, ale naprawdę solidną konstrukcję. Przekłada się to na ogólną niezawodność eksploatacji, a także zwiększoną żywotność użytkową.

Jakość i niezawodność - poznaj bliżej nasze wózki gospodarcze

Nasi klienci cenią ofertę wózków gospodarczych ze względu na ich uniwersalność, a także niezaprzeczalną jakość. Co więcej, zawsze chętnie doradzamy klientom w przypadku wyboru wózka dopasowanego do ich potrzeb. W tej kategorii prezentujemy modele wózków, które są nie tylko niezwykle solidne i wytrzymałe, ale również bardzo wygodne w codziennej pracy. Na uwagę zasługują m.in. takie modele jak Maciej oraz Walenty. Wymiary wózka Maciej to 900x750x750 mm. Dzięki wbudowanej osłonie zewnętrznej zawartość wózka nie zsunie się na ziemię - nie ma takiego ryzyka nawet przy gwałtownych manewrach. Wózek Maciej to również duże pneumatyczne koła o średnicy 300 mm, dzięki czemu poruszanie się z wózkiem jest bardzo komfortowe. Dyszel wózka gospodarczego można łatwo zdemontować - gdy wózek nie jest używany, może więc zająć mniej miejsca.

Wózek gospodarczy Walenty przyda się do transportu elementów o nieco większym gabarycie. Mowa tu szczególnie o towarach paletowych, czy też zamkniętych w dużych paczkach. Z powodzeniem można wykorzystywać go na utwardzonych i równych powierzchniach w magazynach oraz halach, ale też w terenie, na przykład ogrodach. Na uwagę zasługuje również malowanie proszkowe, które jest gwarancją trwałości wózka przez długi czas. Wózki gospodarcze produkujemy w naszym zakładzie - mówimy tu o samym korpusie wózka, jak i dętkach, oponach oraz felgach. Tym samym nasi klienci mają gwarancję najwyższej jakości produktu. Umożliwiamy również zakup samych opon, dętek itp., które można samodzielnie wymienić w razie potrzeby.