Wózki gospodarcze

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Wózki gospodarcze

Wózki gospodarcze to popularna kategoria wózków przeznaczonych do prac na otwartej przestrzeni gdzie bardzo często wykorzystywane są przy pracach porządkowych. Dzięki zastosowaniu kół pneumatycznych o średnicy 300 mm doskonale sprawdzają się na wszystkich rodzajach powierzchni. Nasze wózki bardzo często ułatwiają prace w ogrodzie, sadzie, parku, ale również w specjalistycznych gospodarstwach ogrodniczych, rolnych czy szkółkarskich. Przy wyborze środka transportu to tego typu prac warto zauważyć że nasze wózki gospodarcze zbudowane zostały w oparciu o solidną konstrukcję z zamontowanymi dwoma kołami, co w porównaniu ze zwykłą taczką okazuje się być bardzo istotną kwestią jeśli chodzi o komfort pracy oraz obciążenie pracownika. Dopuszczalne obciążenie naszych wózków gospodarczych wynosi 150 kg.

Wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność

Trzeba zaznaczyć, że prezentowane wyposażenie jezdne odznacza się pełną niezawodnością. Klasa wykonania opisywanego wózka jest między innymi wynikiem wytwarzania wszystkich podzespołów w jednym miejscu. To Agromech zajmuje się produkcją opon dętek oraz całych zestawów jezdnych, które następnie montowane są w kompletny i funkcjonalny produkt. Można nim przewieźć materiały sypkie oraz te w różnych opakowaniach. Co ważne, będzie to zdecydowanie mniej obciążające ze względu na ładowność wózka. Jest on także odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne z uwagi na nieskomplikowaną, ale naprawdę solidną konstrukcję. Przekłada się to na ogólną niezawodność eksploatacji, a także zwiększoną żywotność użytkową.

Wózki gospodarcze jako niezbędny osprzęt roboczy

Niewątpliwa jakość widocznych w tej kategorii wózków gospodarczych to tylko jedna z korzyści dla potencjalnego klienta. Może on też liczyć na konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo zakupowe. Z uwagi na specyfikę przeznaczenia takiego wózka musi on gwarantować pełną przydatność. W naszej ofercie można więc znaleźć modele m.in Maciej, Walenty i Zbych, które cechują się określonymi parametrami technicznymi. Pierwszy z wymienionych ma wymiary: 900x750x750 mm oraz praktyczną, metalową osłonę zewnętrzną. Jej wbudowanie sprawia, że zawartość nie osunie się przypadkowo na ziemię, nawet przy gwałtowniejszym manewrowaniu czy skręcie. Z kolei druga odmiana wózka przyda się do nieco większych gabarytów, w tym niektórych towarów paletowych czy tych w dużych paczkach. Trzeci z nich- wózek Zbych idealnie sprawdzi się do przewozu materiałów sypkich, które łatwo wysypać po dojechaniu do miejsca docelowego. Należy zaznaczyć, że powłoka lakiernicza malowana proszkowo gwarantuje zarówno estetyczny wygląd naszych produktów jak również, a może przede wszystkim, solidne zabezpieczenie antykorozyjne na długie lata. Rączki naszych wózków mają też gumowane osłony, dzięki którym nie wyślizgują się w czasie przewożenia. W rezultacie minimalizuje to ryzyko ewentualnego uszkodzenia towarów. Wózki gospodarcze przydadzą się osobom pracującym w: magazynach, hurtowniach oraz halach produkcyjnych, sadach, ogrodach, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych.