Wózki transportowe

Wózki transportowe, ręczne - agromech.com.pl

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-30 z 63 pozycji

Aktywne filtry

Wózki transportowe

Nawet najcięższa praca fizyczna może przebiegać znacznie sprawniej i korzystniej dla ludzkiego zdrowia, kiedy wykonywana jest przy użyciu odpowiednich narzędzi, maszyn czy środków transportu. Wśród tych ostatnich wymienić należy przede wszystkim różnego rodzaju wózki transportowe, których zakup oferujemy Państwu jako firma Agromech. Każdy z nich ma naprawdę szerokie zastosowanie. To wyroby naszej produkcji dostępne w atrakcyjnej cenie.

Ręczne wózki transportowe - gdzie można je wykorzystywać?

Ogromną zaletą naszych wózków transportowych jest ich szerokie zastosowanie - z powodzeniem sprawdzą się zarówno w warunkach prywatnych, jak i na co dzień w wielu zakładach pracy, które wymagają przemieszczania ładunków o znacznej masie. Na uwagę zasługuje budowa naszych wózków transportowych - wyposażyliśmy je w solidne koła, dzięki którym manewrowanie wózkiem na zróżnicowanym terenie nie stanowi żadnego problemu. Z naszych wózków szczególnie zadowoleni będą pracownicy m.in. magazynów pocztowych. Dzięki zdolności udźwigu praca z wykorzystaniem wózka transportowego będzie o wiele przyjemniejsza i efektywniejsza. Co ważne, w tej kategorii uwzględniliśmy wiele różnych wózków, zróżnicowanych pod kątem ich budowy. Umożliwia to nabycie modeli, które zapewniają prawidłowego ułożenie towaru na czas jego przewozu i to niezależnie od jego formy. Ponadto, nie trzeba wkładać wysiłku w manewrowanie wózkiem.

Wózek transportowy w Agromech - dwukołowy, taczkowy, spawalniczy

Klientom proponujemy m.in. wózki transportowe taczkowe, spawalnicze, dwukołowe, ale też platformowe, czy przystosowane do przewozu beczek. Dzięki takiej różnorodności łatwo można wybrać wózek transportowy, który aktualnie jest potrzebny. Wózki platformowe wyróżniają się trwałą i mocną konstrukcją wykonaną z wysokiej jakości stali. Sprawdzą się w magazynach, hurtowniach, sklepach, archiwach, jak i gospodarstwach. Należy wspomnieć o wzmocnionej przestrzeni ładunkowej wózka, którą wypełniono wodoodporną, antypoślizgową sklejką. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantują 4 pełne koła.

Z kolei wózki spawalnicze, jak np. model Benek ze skrzynką narzędziową, przystosowane są do przewożenia butli z gazami technicznymi. Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji, wózek Benek jest wytrzymały i komfortowy w codziennym użytkowaniu. Dodatkowy atut widoczny jest w najmniejszych szczegółach, takich jak zabezpieczenie łańcuszkami, co gwarantuje bezpieczne przewożenie butli.

Wózki transportowe maksymalnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów

Składające się na naszą ofertę wózki transportowe można podzielić m.in. na dwukołowe, taczkowe, spawalnicze, platformowe czy przystosowane do przewożenia na nich wózki do beczek (np. z winem). Ich obsługa jest bardzo prosta, co powoduje, że każda osoba – również niedoświadczona – poradzi sobie z wykonywaniem swojej pracy przy ich użyciu. Warto podkreślić również fakt, iż mogą Państwo pozyskać wózki transportowe ręczne z ogumieniem zarówno pełnym, jak i pneumatycznym, a także w rozmiarach, kolorystyce, a także o nośności innej niż w wersji standardowej. Prowadząc swoją działalność, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, a usługa personalizacji wózków transportowych jest tego najlepszym dowodem, skłaniającym jednocześnie do zapoznania się z pełnym asortymentem Agromech. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością doradzimy i postaramy się pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru.