Pomosty magazynowe, podesty transportowe, jezdne

Pomosty magazynowe, podesty transportowe, jezdne - agromech.com.pl

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Pomosty magazynowe

Praca na hali, w magazynie czy sklepie nie jest łatwa. Nie tylko trzeba przenosić mnóstwo ciężkich towarów, ale też dobrze zaplanować ich rozmieszczenie w przestrzeni magazynowej lub w części handlowej. Wysokość hali często jest zbyt duża, by człowiek sięgnął po wysoko położone towary. Nie można jednak zmarnować górnej części tej przestrzeni. W takiej sytuacji wykorzystuje się pomosty i podesty magazynowe.

Wykorzystanie powierzchni dzięki pomostom magazynowym

Nieważne, czy magazyn jest mały, czy duży - każda firma chce maksymalnie go wykorzystać. Wówczas wielkość powierzchni użytkowej może się powiększyć, a towar będzie odpowiednio posegregowany. Aby przeznaczyć większy metraż na biuro, powierzchnię handlową lub zwiększyć asortyment bez konieczności rozbudowy budynku, warto zainwestować w pomosty magazynowe. Dzięki nim można ułożyć towar wysoko, co pozwoli zyskać sporo miejsca. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w wysokich magazynach, gdzie zmarnowałoby się dużo miejsca, gdyby towar był ułożony jedynie na wysokości zasięgu rąk pracowników. Podest magazynowy to również świetne rozwiązanie dla małych sklepów. Regał zazwyczaj jest zbyt wysoki, by dosięgnąć towar z wyższych półek. Taki podest jest wtedy niezastąpiony.

Przydatne podesty magazynowe jezdne

Podest magazynowy jezdny, czyli na kółkach, jest dużym ułatwieniem w trakcie różnych prac. Nie bez powodu nazywany jest również drabiną magazynową lub przejezdną. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie przenosić tej konstrukcji, a jedynie przesunąć ją w dowolne miejsce. Podesty w dużym stopniu ułatwiają pracę pomiędzy regałami na magazynie czy hali. W przypadku wszystkich modeli w układzie jezdnym zastosowano 4 koła pełne - 2 stałe i 2 obrotowe wyposażone w hamulec, wykonane z jasnej, niebrudzącej gumy. Stopnie schodów mają wymiary 600 x 200 mm, podest roboczy 600 x 650 mm. Pokryte są aluminiową ryflowaną (antypoślizgową) blachą. Oferujemy modele mające od 1, do 14 stopni.

Wykorzystując pomosty magazynowe, zyskuje się miejsce na pomieszczenie większej ilości towaru, a także czas, który można przeznaczyć na inne zadania. Taki sprzęt jest niemal konieczny nie tylko w dużych firmach, ale też w małych sklepach, gdzie powierzchnia użytkowa jest niewielka, więc wykorzystanie całej wysokości jest niezwykle ważne.

Podest magazynowy - komfort i bezpieczeństwo każdego magazyniera

Wybór podestów jest bardzo duży. Firma Agromech oferuje tego typu wyroby o różnej wysokości, spełniające potrzeby wszystkich magazynów. Zarówno niskie podesty dla sklepów, jak i wysokie podesty magazynowe spełniają wymogi BHP. Można więc bez obaw korzystać z nich w każdej firmie, w której składuje się większą liczbę towarów. Podest transportowy pozwala dostać się do wysoko położonych produktów oraz bezpiecznie zdjąć z regału nawet ciężkie ładunki. To oszczędza czas i energię pracowników, znacznie zwiększając wydajność pracy.

Pomosty magazynowe produkowane przez naszą firmę to uniwersalne przejezdne schody z wygodnym i funkcjonalnym podestem roboczym, ułatwiające funkcjonowanie oraz obsługę hal i magazynów, gdzie występuje przechowywanie towarów na wysokich regałach. W naszej ofercie znajdują się pomosty zarówno niskie o wysokości 460 mm, bardzo przydatne w mniejszych firmach czy sklepach, jak i znacznie większe których wysokość sięga 3450 mm których zastosowanie doskonale się sprawdza w dużych obiektach.  

Nasze pomosty są w pełni bezpieczne oraz spełniają wszystkie normy BHP dlatego  wyposażone są w poręcze boczne oraz balustrady zabezpieczające na podeście o wysokości 1100 mm, od strony schodów podest zabezpieczony jest łańcuszkiem.

W naszych pomostach zastosowaliśmy koła do wózków pełne o średnicy 160 mm wykonane z jasnej niebrudzącej gumy- 2 zestawy stałe oraz 2 obrotowe wyposażone w hamulec. Dzięki takiej konfiguracji przemieszczanie pomostu jest niezwykle łatwe i komfortowe.

Dużym atutem naszych pomostów jest fakt że w całości powstaje on w naszym zakładzie, dlatego mamy kontrolę na każdym etapie jego produkcji począwszy od doboru i przygotowania materiału a na lakierowaniu proszkowym i montażu skończywszy. Warto również dodać że koła i całe zestawy jedne również produkowane są prze naszą firmę Agromech.

Produkt dostępny jest wyłącznie na zamówienie- wszystkie szczegóły dostępne w naszym dziale handlowym, pod nr 56 67 88 681 lub handel@agromech.com.pl

Czas realizacji zamówienia standardowo wynosi do 14 dni.