Opony do wózków transportowych

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Opony do wózków transportowych

Opony do wózków transportowych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić przemieszczenie się w sposób bezpieczny i precyzyjny nawet na wąskich przestrzeniach. Operatorzy wózków nierzadko poruszają się z uwzględnieniem hamowania, nagłego przyspieszania i manewrów, które istotnie wpływają na żywotność ogumienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Do ich dyspozycji oddajemy małogabarytowe opony pneumatyczne, a także opony gumowe, które sprawdzą się na powierzchniach płaskich i wymagających, pokrytych betonem lub twardą nawierzchnią. Jesteśmy przekonani, że dostępne rozwiązania spełnią wszelkie oczekiwania, gwarantując komfort i wygodę prowadzenia wózka transportowego niezależnie od miejsca.

Małogabarytowe opony do wózków transportowych

Opony do wózków transportowych charakteryzują się doskonałą stabilnością i wysoką odpornością na uszkodzenia. W szczególności ściany boczne gwarantują satysfakcjonujące właściwości, dopasowując się do wymagających warunków użytkowych. Opony pneumatyczne zazwyczaj mają swoje zastosowanie w miejscach, w których ryzyko uszkodzenia ogumienia jest minimalne, dlatego są chętnie wybierane na placach i powierzchniach nierównych. Oprócz tego zwiększają komfort jazdy przyczep i wózków transportowych, zapewniając świetną przyczepność oraz niskie opory toczenia. Alternatywą pozostają opony w pełni gumowe, których właściwości są nie tylko są przystosowane do dużych, ciężkich ładunków, ale również twardych nawierzchni. Gwarantują świetne prowadzenie na betonowych powierzchniach płaskich, w szczególności na halach przemysłowych i magazynach.

Jak wybrać opony do wózków transportowych?

Bezpieczne użytkowanie wózka transportowego to rzecz oczywista. Na uwagę zasługuje również komfort i wygoda prowadzenia pojazdu. Tylko odpowiednio wyposażony wózek usprawni proces eksploatacji na hali magazynowej, przemysłowej czy placu budowy. Wybierając opony do wózków transportowych, należy więc dopasować parametry do realnego zastosowania. Istotnym czynnikiem jest rodzaj przewożonych ładunków, intensywność pracy oraz długość pokonywanych tras. Nie bez znaczenia pozostaje również powierzchnia, po której docelowo poruszać będzie się wózek transportowy. Starannie dopasowane właściwości zapewnią optymalną pracę i satysfakcjonujący poziom eksploatacji, unikając ryzyka przedwczesnego uszkodzenia opon, niebezpieczeństwa wypadku bądź ograniczając niekomfortowe drgania i trakcję do minimum.