Wózek spawalniczy Benek II schodowy
  • Wózek spawalniczy Benek II schodowy

Wózek spawalniczy Benek II schodowy

945,00 zł
Netto

BENEK II schodowy  T - 133/6

Ilość

  • Wysoka jakość produktu Wysoka jakość produktu
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Możliwość zwrotu do 14 dni Możliwość zwrotu do 14 dni

Wózek transportowych Benek przeznaczony jest do przewożenia butli z gazami technicznymi o maksymalnej średnicy 230 mm i wysokości nie przekraczającej  1700 mm. Wózki spawalnicze serii Benek znajdują zastosowanie szczególności w firmach produkcyjnych oraz małych warsztatach.

Solidna stalowa konstrukcja wózka gwarantuje jego wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania a zastosowanie potrójnego zestawu schodowego umożliwia bezpieczne transportowanie butli po schodach oraz  prace na płaskich powierzchniach lub w małych pomieszczeniach. Co istotne całe zestawy jezdne są produkowane w naszej firmie z jasnej, niebrudzącej gumy.  

Platforma transportowa jest dostosowana do kształtu przewożonych butli, dodatkowe zabezpieczenie łańcuszkami gwarantuje bezpieczne ich przewożenie. Wózek wyposażony w skrzynkę narzędziową dla spawacza.

Dzięki zastosowanym łożyskom wałeczkowym wózek jest tańszy niż w wersji na łożyskach kulkowych, bez pogorszenia warunków pracy oraz czasu użytkowania (na indywidulane zamówienie istnieje możliwość zamówienia wózka na łożyskach kulkowych- warunki cenowe oraz termin realizacji po ustaleniu z naszym działem handlowym).

Nasze wózki wyposażone są w uchwyty z tworzywa sztucznego z funkcją ochrony dłoni.

Konstrukcja wózka malowana proszkowo gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne i pozwala na jego użytkowanie przez wiele lat.

Standardowo nasze produkty malowane są w kolorze niebieskim RAL 5010

Parametry techniczne wózka transportowego Benek II schodowy:

Symbol: T-133/6

Długość: 615 mm

Szerokość: 610 mm

Wysokość: 1265 mm

Koła: 160 x 34 (koła pełne o średnicy 160 mm, łożysko wałeczkowe)

Waga: 24 kg

Gwarancja 24 miesiące

Produkt w 100% polski

Cały proces produkcji wózka, łącznie z produkcją dętek, opon oraz felg, odbywa się w naszym zakładzie co jest gwarancją najwyższej jakości!!!

Jako że jesteśmy producentem dętek, opon oraz całych kół możecie je Państwo nabyć w naszym sklepie w zakładce opony, dętki, koła, zestawy jezdne i samodzielnie wymienić zużyty bądź uszkodzony element bez konieczności zakupu całego wózka

Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji bądź porady zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod nr 56 6788 681

T-133/6
142 Przedmioty

Opis

Wysokość
1265 mm
Szerokość
610 mm
Waga
24 kg
Długość
615 mm
Typ koła
160x34
Kolor
Niebieski RAL 5010

Produkty powiązane

(Ilość produktów w tej samej kategorii: 12 )