Małe wózki transportowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Małe wózki transportowe

Małe wózki transportowe okażą się niezbędne wszędzie tam, gdzie wymagane jest częste transportowane mniejszych towarów na duże odległości. Oznacza to, że takie wózki szczególnie przydadzą się m.in. w wielu zakładach pracy, hurtowniach, a także magazynach, halach produkcyjnych, archiwach i sklepach. Co istotne, ich obsługa jest niezwykle komfortowa, a codzienne użytkowanie niezawodne oraz bezproblemowe.

Czym wyróżniają się małe wózki od Agromech?

Małe wózki transportowe dostępne w tej kategorii przeznaczone są do przewożenia różnego rodzaju materiałów o wadze do 120 kg. Na uwagę zasługuje ich wzmocniona przestrzeń ładunkowa, którą wypełniono wodoodporną, antypoślizgową sklejką o grubości 12 mm. Dzięki temu bezpiecznie mogą Państwo położyć na nich nawet większe i wyższe towary, bez obawy o zsunięcie się ich podczas transportu.

Dzięki temu, że oferujemy składane modele wózków transportowych, można je z łatwością przechowywać nawet w mniejszych pomieszczeniach. Zarówno małe wózki, jak i modele przeznaczone do transportu cięższych towarów, wykonano z wysokiej jakości stali, co jest gwarancją ich wytrzymałości oraz solidności. Oferta małych wózków transportowych obejmuje m.in. widoczny na tej podstronie model wózka składanego Romek VI.

Na to warto zwrócić uwagę wybierając wózek transportowy

Mały wózek transportowy Romek wyróżnia się m.in. wyposażeniem w 2 obrotowe koła, co gwarantuje komfort pracy na równych powierzchniach i dużą zwrotność. Podczas wyboru wózka warto zwrócić uwagę na jego wykonanie i wykończenie. W Agromechu wszystkie nasze wózki malujemy proszkowo, co ma duży wpływ na ich odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne. Wymiary małego wózka transportowego - w przypadku modelu Romek 700 mm długości i 480 mm szerokości - pozwalają na jego składanie i przechowywanie w różnych, nawet najmniejszych przestrzeniach magazynowych.

Jako że jesteśmy bezpośrednim producentem małych wózków transportowych, mamy całkowitą pewność związaną z bezpieczeństwem i trwałością naszych produktów. Co więcej, umożliwiamy zakup samych opon, dętek, kół lub zestawów jezdnych w celu wymiany poszczególnych elementów wózków. Jeśli są Państwo zainteresowani większym wózkiem transportowym - taki również uwzględniliśmy w ofercie Agromech. W przypadku dodatkowych pytań związanych z wyborem naszych produktów - zachęcamy do kontaktu.