Koła do wózków transportowych, magazynowych

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-30 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Koła do wózków transportowych

Najwyższa jakość naszych kół to dla nas absolutny priorytet. Produkcję realizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i odpowiednio dopasowane komponenty. Koła do wózków transportowych wykonujemy krok po kroku, aby docelowo zapewnić Państwu satysfakcję i bezpieczeństwo w procesie użytkowania. Dbałość o detale, różnorodność dostępnych rozwiązań i możliwość dopasowania rodzaju kół do indywidualnych potrzeb i preferencji to korzyści, dzięki którym wózek transportowy okazuje się niezawodny. Współpracujemy z klientami z różnych branż, dlatego wykorzystujemy potencjał materiałów o podwyższonej wytrzymałości, gotowe zestawy jezdne, średnice osi oraz ilość płócien o określonych parametrach technicznych, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym sytuacjom.

Niezawodne koła do wózków transportowych

Dostępne w naszej ofercie koła do wózków transportowych doskonale sprawdzają się w niemal każdej sytuacji. Wykonane z najlepszej jakości materiałów mają satysfakcjonującą nośność, odpowiednie ciśnienie i szczegółowe wymiary, dzięki którym wózek jest niezawodny. Znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych, przedsiębiorstwach specjalizujących się w usługach rolnych, w magazynach, na terenie hurtowni, w ogrodach, sklepach i w gospodarstwie domowym, muszą być zatem odporne na czynniki zewnętrzne. Aby ułatwić wybór kół do wózków transportowych, wszystkie dostępne w naszej ofercie rozwiązania zostały uzupełnione o szczegółową specyfikację techniczną, co umożliwi weryfikację parametrów zgodnie z zapotrzebowaniem.

Koła do wózka transportowego - niezawodne w każdej sytuacji

Jednym z wielu atutów naszych wózków jest ich uniwersalność oraz niezawodność działania w wielu sytuacjach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, satysfakcjonującej nośności, odpowiedniemu ciśnieniu oraz szczegółowym wymiarom, które można dopasować do danego wózka. Dzięki idealnemu połączeniu kół pasujących do konkretnego wózka transportowego nasi klienci zyskują pewność ich niezawodnego oraz komfortowego działania. Z naszej oferty kółek do wózka transportowego szczególnie będą zadowolone osoby, które zakupują je na potrzeby codziennej pracy zakładów produkcyjnych, przedsiębiorstw rolnych, magazynów, hurtowni, czy też sklepów. Aby nasi klienci mogli maksymalnie szybko, a jednocześnie idealnie dobrać kółka do wózków transportowych, udostępniamy szczegółową specyfikację każdego modelu koła. Podczas produkcji naszych kół zwracamy dużą uwagę na ich funkcjonalność, dlatego wykorzystujemy odpowiednie materiały, które zapewniają m.in. odporność na duży nacisk. Należy dodać, że nasze koła do wózka transportowego są też niezwykle estetyczne.

W tej kategorii nasi klienci znajdą m.in. takie modele kół jak: 4.00x4” Junior oraz koło stożkowe. Pierwsze z nich ma szerokość 70 mm, natomiast nośność 150 kg. Średnica wynosi 300 mm, a ciśnienie opony 2,5 bar. Z kolei kółko stożkowe przeznaczone jest do przyczep samozaładowczych do bel, siana oraz słomy, owijarek sianokiszonki, czy też pasów transmisyjnych. Jego wysokość wynosi 24 cm, szerokość podstawy dolnej to 22 cm, a szerokość podstawy górnej 15 cm.