Wózek magazynowy, platformowy Stach V
  • Wózek magazynowy, platformowy Stach V
  • Wózek magazynowy, platformowy Stach V

Wózek magazynowy, platformowy Stach V

1 295,00 zł
Netto

STACH V - T 107/4

Ilość

  • Wysoka jakość produktu Wysoka jakość produktu
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Możliwość zwrotu do 14 dni Możliwość zwrotu do 14 dni

Wózek Stach to uniwersalny wózek do transportowania różnego rodzaju towarów o masie nie przekraczającej 400 kg. Doskonale sprawdza się w magazynach, hurtowniach, sklepach, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych. Przestrzeń ładunkowa wózka wypełniona została wodoodporną, antypoślizgową płytą o grubości 12  mm, dodatkowo od spodu wspartą metalowymi wspornikami.

Konstrukcja wózka została wykonana z wysokiej jakości stali co gwarantuje jego wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania a wyposażenie w 4 koła pneumatyczne (pompowane) o średnicy 260 mm-2 stałe i 2 obrotowe- gwarantuje większy komfort pracy na nierównych powierzchniach oraz dużą zwrotność w małych pomieszczeniach.

Nasz wózek cechuje się doskonałą ergonomią dzięki odpowiednio wyprofilowanej poręczy z opcją szybkiego demontażu.

Dzięki zastosowanym łożyskom wałeczkowym użytkowanie wózka jest w zasadzie bezobsługowe przez długi czas. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania łożysk kulkowych (informacje dotyczące warunków cenowych oraz czasu realizacji dostępne w dziale handlowym)

Konstrukcja wózka malowana proszkowo gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne i pozwala na jego użytkowanie przez wiele lat.

Standardowo nasze produkty malowane są w kolorze niebieskim RAL 5010

Parametry techniczne wózka magazynowego Stach V:

T-107/4

Długość: 1000 mm

Szerokość: 630 mm

Wysokość: 1090 mm

Koła: 10 x 5 (pneumatyczne, średnica 260 mm)

Nośność: 400 kg

Waga: 33 kg

Gwarancja 24 miesiące

Produkt w 100% polski

Cały proces produkcji wózka, łącznie z produkcją dętek, opon oraz felg, odbywa się w naszym zakładzie co jest gwarancją najwyższej jakości!!!

Jako że jesteśmy producentem dętek, opon oraz całych kół możecie je Państwo nabyć w naszym sklepie w zakładce opony, dętki, koła, zestawy jezdne i samodzielnie wymienić zużyty bądź uszkodzony element bez konieczności zakupu całego wózka

Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji bądź porady zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod nr 56 67 88 681

T - 107/4
241 Przedmioty

Opis

Wysokość
1090 mm
Szerokość
630 mm
Waga
33 kg
Długość
1000 mm
Nośność
400 kg
Typ koła
10x5
Kolor
Niebieski RAL 5010
Podłoga
Płyta wodoodporna, antypoślizgowa 12mm

Produkty powiązane

(Ilość produktów w tej samej kategorii: 16 )