Wózek gospodarczy, platformowy Stach II
  • Wózek gospodarczy, platformowy Stach II
  • Wózek gospodarczy, platformowy Stach II

Wózek gospodarczy, platformowy Stach II

1 475,00 zł
Netto

STACH II - T 107/1

Ilość

  • Wysoka jakość produktu Wysoka jakość produktu
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Możliwość zwrotu do 14 dni Możliwość zwrotu do 14 dni

Wózek Stach to uniwersalny wózek do transportowania różnego rodzaju towarów o masie nie przekraczającej 400 kg. Doskonale sprawdza się w magazynach, hurtowniach, sklepach, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych. Przestrzeń ładunkową wózka stanowi ażurowa podłoga wykonana z rur, dzięki czemu jego waga jest nieco niższa. Stach II jest również najtańszym wózkiem z tej serii.

Konstrukcja wózka została wykonana z wysokiej jakości stali co gwarantuje jego wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania a wyposażenie w 4 koła pneumatyczne (pompowane) o średnicy 300 mm-2 stałe i 2 obrotowe- gwarantuje większy komfort pracy na nierównych powierzchniach oraz dużą zwrotność w małych pomieszczeniach.

Nasz wózek cechuje się doskonałą ergonomią dzięki odpowiednio wyprofilowanej poręczy z opcją szybkiego demontażu.

Dzięki zastosowanym łożyskom wałeczkowym użytkowanie wózka jest w zasadzie bezobsługowe przez długi czas. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania łożysk kulkowych (informacje dotyczące warunków cenowych oraz czasu realizacji dostępne w dziale handlowym)

Konstrukcja wózka malowana proszkowo gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne i pozwala na jego użytkowanie przez wiele lat.

Standardowo nasze produkty malowane są w kolorze niebieskim RAL 5010

 

Parametry techniczne wózka magazynowego Stach II:

T-107/1

Długość: 1250 mm

Szerokość: 750 mm

Wysokość: 1040 mm

Koła: 4.00 x 4 (pneumatyczne, średnica 300 mm)

Nośność: 400 kg

Waga: 34 kg

Gwarancja 24 miesiące

 

Produkt w 100% polski

Cały proces produkcji wózka, łącznie z produkcją dętek, opon oraz felg, odbywa się w naszym zakładzie co jest gwarancją najwyższej jakości!!!

Jako że jesteśmy producentem dętek, opon oraz całych kół możecie je Państwo nabyć w naszym sklepie w zakładce opony, dętki, koła, zestawy jezdne i samodzielnie wymienić zużyty bądź uszkodzony element bez konieczności zakupu całego wózka

Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji bądź porady zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod nr 56 6788 681

T - 107/1
187 Przedmioty

Opis

Wysokość
1040 mm
Szerokość
750 mm
Waga
34 kg
Długość
1250 mm
Nośność
400 kg
Typ koła
4.00x4
Kolor
Niebieski RAL 5010
Podłoga
Ażurowa

Produkty powiązane

(Ilość produktów w tej samej kategorii: 16 )