Pomosty i podesty magazynowe, transportowe, jezdne

Pomosty, podesty magazynowe, transportowe, jezdne - agromech.com.pl

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-6 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Pomosty magazynowe produkowane przez naszą firmę to uniwersalne przejezdne schody z wygodnym i funkcjonalnym podestem roboczym, ułatwiające funkcjonowanie oraz obsługę hal i magazynów, gdzie występuje przechowywanie towarów na wysokich regałach. W naszej ofercie znajdują się pomosty zarówno niskie o wysokości 460 mm, bardzo przydatne w mniejszych firmach czy sklepach, jak i znacznie większe których wysokość sięga 3450 mm których zastosowanie doskonale się sprawdza w dużych obiektach.  

Nasze pomosty są w pełni bezpieczne oraz spełniają wszystkie normy BHP dlatego  wyposażone są w poręcze boczne oraz balustrady zabezpieczające na podeście o wysokości 1100 mm, od strony schodów podest zabezpieczony jest łańcuszkiem.

W naszych pomostach zastosowaliśmy koła pełne o średnicy 160 mm wykonane z jasnej niebrudzącej gumy- 2 zestawy stałe oraz 2 obrotowe wyposażone w hamulec. Dzięki takiej konfiguracji przemieszczanie pomostu jest niezwykle łatwe i komfortowe.

Dużym atutem naszych pomostów jest fakt że w całości powstaje on w naszym zakładzie, dlatego mamy kontrolę na każdym etapie jego produkcji począwszy od doboru i przygotowania materiału a na lakierowaniu proszkowym i montażu skończywszy. Warto również dodać że koła i całe zestawy jedne również produkowane są prze naszą firmę Agromech.

Produkt dostępny jest wyłącznie na zamówienie- wszystkie szczegóły dostępne w naszym dziale handlowym, pod nr 56 67 88 681 lub handel@agromech.com.pl

Czas realizacji zamówienia standardowo wynosi do 14 dni.