Drukuj

Składanie zamówień

Zamówienia można składać w formie pisemnej korzystając z tradycyjnej komunikacji listowej, jak i elektronicznymi środkami łączności: faks, e-mail. W celu uproszczenia procesu tworzenia zamówienia przygotowaliśmy dla Państwa wzór formularza zamówienia.

Formularz zamówienia w formacie MS Word *.doc do pobrania

Prosimy, aby nazwy naszych produktów wpisywać zgodnie z nazewnictwem oraz symbolem katalogowym. W zamówieniach prosimy także podawać dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za złożenie zamówienia. Dzięki temu w przypadku niejasności w treści zamówienia będziemy mogli szybko je wyjaśnić.

Cena produktów i usług produkcyjnych jest ustalana indywidualnie i uzależniona od pracochłonności, rozmiarów i wielkości zamówienia.

Nasze produkty dostarczamy spedycją do każdego miejsca w kraju. Koszt wysyłki uzależniony jest od wielkości zamówienia. Nasze produkty są pakowane w sposób uniemożliwiający ich uszkodzenie w trakcie transportu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kalkulacji kosztu transportu, prosimy o przesłanie informacji na temat wielkości ewentualnego zamówienia i miejsca dostawy na adres e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nr 1 w Polsce, w produkcji wózków transportowych i małogabarytowego ogumienia  Wybierając polskie produkty wspieramy polską gospodarkę!
Realizacja Agromech R.P. Joomla 2.5
pl-PL

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Po wyrażeiu zgody, zostaną one zapisane w pamięci przegląarki. Więcej na ten temat: polityka prywatności.