Drukuj

Wózki transportowe

Wytwarzane przez AGROMECH wózki transportowe stanowią szeroką gamę urządzeń do transportu: paczek, skrzynek, beczek, butli, worków, urządzeń i innych ładunków. Przeznaczone do użycia w: magazynach, zakładach produkcyjnych, sklepach, hurtowniach, gospodarstwach rolnych, ogrodachdomach. Są to wózki ręczne, bez napędu, dwukołowe  lub czterokołowe

Wózki taczkowe

Wózki taczkoweWózki taczkowe to ręcznedwukołowe transportery, z dwoma rączkami lub poziomym uchwytem do sterowania ruchem. Produkowane są modele do przewozu: skrzynekbeczekbutliworków i innych ładunków. W ofercie mamy również modele w wersji schodowej - do transportu ładunków po schodach.

 

 


Wózki platformowe

Wózki platformoweWózki platformowe to czterokołowe transportery mające poziomą platformę do przewozu: paczekskrzynekbeczekbutliworkówurządzeń i innych ładunków .

 

 


Wózki osiatkowane

Wózki siatkoweWózki osiatkowane są odmianą wózków platformowych, to czterokołowetransportery mające poziomą platformę zamkniętą siatkowymi burtami z dwóch lub czterech stron. Służą do przewozu materiałów rozdrobnionych.

 

 

 

Wózki ramowe

Wózki ramoweWózki ramowe to czterokołowetransportery. Platforma wózków jest ramą. Służą do przewozu materiałów opakowanych lub urządzeń.

 

 


Wózki półkowe

Wózki półkoweWózki półkowe to czterokołowetransportery. Produkowane są w wersjach jednopółkowych i wielopółkowych. Platformy transportowe stanowią poziome półki. Służą one do przewozu materiałów opakowanych i małych urządzeń oraz jako stoły warsztatowe.

 

 


Wózki gospodarcze

Wózki gospodarczeWózki gospodarcze dwukołowe lub czterokołowetransportery. Platforma transportowa jest zwykle kontenerem służącym do transportu wewnętrznego obrębie gospodarstwa lub zakładu produkcyjnego.

 

 

 

Wózki spawalnicze

Wózki spawalniczeWózki  do spawalnictwa i gazów to dwukołowe lub czterokołowetransportery. Platforma transportowa jest dopasowana do kształtu butli i urządzeń spawalniczych. Służą do transportubutli z gazami technicznymi, spawarek i materiałów spawalniczych.

 

 


Wózki do beczek

Wózki do beczekWózki do beczekdwukołowe lub czterokołowetransportery. Platforma transportowa jest dopasowana do kształtu beczek. Służą do transportu beczek.

 

 

 


Wózki paletowe

Wózki do paletoweWózki paletowe (paleciaki) służą do prac załadowczo-wyładowczych w magazynach, halach produkcyjnych, centrach handlowych, warsztatach, na stacjach przeładunkowych. Wózki paletowe umożliwiają wygodny i bezpieczny transport ładunków i towarów umieszczonych na drewnianych paletach.

Nr 1 w Polsce, w produkcji wózków transportowych i małogabarytowego ogumienia  Wybierając polskie produkty wspieramy polską gospodarkę!
Realizacja Agromech R.P. Joomla 2.5
pl-PL

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Po wyrażeiu zgody, zostaną one zapisane w pamięci przegląarki. Więcej na ten temat: polityka prywatności.